Op een boogscheut van het Sint-Annaplein en met mooi uitzicht op de Boekentoren vindt u deze design B&B, door Toerisme Vlaanderen vergund in de categorie "luxe".
De exclusieve en succesvolle B&B is ondergebracht in twee ruime gekoppelde herenwoningen. De elf gastenkamers, elk met eigen badkamer, zijn voorzien van alle comfort en luxe. Hierdoor kunnen de gasten meegenieten van de mooie hedendaagse architectuur van de B&B en van de authentieke design-elementen van de herenwoningen. Voor de eigenaars/uitbaters is voorts een kleine privé-entiteit voorzien (kantoor, keuken, badkamer en linnenkamer/ontspanningsruimte).
Achteraan het pand is er een vrij ruime tuin, die zowel privaat als voor de B&B-gasten gebruikt kan worden. Het pand is voorts volledig onderkelderd en voorzien van een lift die gaat van -1 tot de vierde verdieping.
Inclusief handelsfonds en alle meubilair.
Mooi rendement!!
Extra troeven:
-mooi design en architectuur
-veel licht en ruimte
-nog drie extra kamers vergunbaar
-topligging op wandelafstand van het stadscentrum en vlot bereikbaar met openbaar vervoer
-garage