Het gerenommeerde nieuwbouwproject Borago is een kleinschalige residentie in Koksijde die zich op wandelafstand van de zee bevindt. Het project voorziet in vijf luxueuze appartementen, ontworpen door Govaert & Vanhoutte Architects.
De residentie "Borago" is uitzonderlijk gelegen in een mooie laan, op nauwelijks 300 meter van zee en vlakbij het centrum van Koksijde-bad. Dit modelappartement situeert zich op het gelijkvloers en is
voorzien van een uiterst luxueuze afwerking met tal van upgrades.
Het geniet volgende indeling:
Inkomhal met ingebouwde vestiaire kast in eikfineer, gastentoilet (kraanwerk Vola), leefkeuken (Bulthaup) voorzien van alle toestellen en maatmeubilair (zitbank in eikfineer), lumineuze woonkamer voorzien van een tv-meubel met inbouwspots (eikfineer ) en een directe toegang tot het zuidgericht terras, 3 ruime slaapkamers , badkamer voorzien van dubbel lavabomeubel en ligbad (kraanwerk Vola), (was)berging, zuidgericht terras (28,5 m).
Extra’s:
- Kraanwerk in de badkamer en het gastentoilet: merk Vola
- Kamerhoge deuren met onzichtbare scharnieren.
- Verlichting in het volledige appartement van topmerken zoals : "One A en 100% light"
- Leefruimten: hoogwaardig parket
- Maatmeubilair: in eikfineer
- Ventilatiesysteem D + hoogrendementsketel op gas.
De architect, Govaert & Vanhoutte, koos voor een functionele indeling met aandacht voor comfort. Bovendien maken ze gebruik van exclusieve materialen en wordt er een hoogstaande afwerkingsgraad gehanteerd.
Tevens is er ook een grote ondergrondse garage die voorziet in privatieve kelders, een gemeenschappelijk fietslokaal en ondergrondse staanplaatsen (optioneel aan te kopen).