High-end duplex appartement

Leiepark 22, Sint-Denijs-Westrem
€895.000

Leiepark herontdekt.
Exclusief wonen aan de oevers van de Leie, verscholen in een privatief park van ca. 12.000 m², op korte afstand van het centrum van Gent.

Appartement “Attique” is een royaal villa-appartement in een karaktervolle, gerenoveerde villa (1939), waar historische grandeur en hedendaags comfort harmonieus samenkomen. Hoge plafonds, indrukwekkende raampartijen en verfijnde detaillering worden subtiel gecombineerd met een hoogwaardige, hedendaagse afwerking.

De lichtrijke leefruimte met open keuken en aparte berging vormt het hart van het appartement en vloeit naadloos over in het omliggende park. Op het gelijkvloers bevindt zich één slaapkamer met ensuite badkamer, voorzien van een inloopdouche en dubbele lavabo. Een ruim, zuidgericht terras van 11 m² vervolledigt dit niveau.

Op de eerste verdieping bevindt zich nog een ruime slaapkamer met badkamer, uitgerust met een ligbad, dubbele lavabo en toilet. Daarnaast is er een aparte berging in de gang.

Buiten is een mooie, overdekte carport voorzien. Bovendien beschikt het appartement over een praktische kelderberging.

Caractéristiques

Surface habitable
146m2
Année de construction
2025
Nombre de salles de bains
2
Nombre de chambres
2

Construction

Surface habitable
146m2
Année de construction
2025
Nombre de salles de bains
2
Nombre de chambres
2
Index EPC
En attente
Classe energique
B
Obligation de rénovation
non

Confort

Jardin
Oui
Terrasse
Oui
Surface de la terrasse
11.00m2
Garage
Oui
Cave
Oui
Ascenseur
Oui

Urbanisme

Permis d'urbanisme
oui
Décision de la Cour
non
Préemption
non
Permis de lotir
oui
Affectation urbanistique
Zone du parc
Risque d’inondation parcelle (P-score)
D
Risque d’inondation bâtiment (G-score)
A
Patrimoine protégé
Patrimoine protégé

Cette propriété vous intéresse ?

Flandre-Orientale

Kortrijksesteenweg 128
9830 Sint-Martens-Latem

09 330 60 00 
gent@found-baker.com

Projets similaires

Plus d'informations sur ce propriété
Restez à jour